Plan lekcji

Plan lekcji: klasa I T Wychowawca: mgr  Iwona Pikor
Lp Czas trwania lekcji PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 8:00-8:45 14

/19

j.ang / inf 19 podst.przeds   Obróbka materiałów

8:00 – 14:10

 

Pracownia gastronomiczna

 

  w-f / w-f 28 edb
2 8:55-9:40 19

/14

inf / j. ang 19 podst.przeds.     w- f / w f 19/

28

el.elektrot/wypos.
3 9:50-10:35 3w/8 pkm /tech 3w/

29

pkm/j.ang.zaw   13 język polski 22 geografia
4 10:.50-11:35 3w/8 pkm /tech   w-f / w-f   24 historia 15 chemia
5 11:45-12:30 24 WOK 22 matematyka   30/14 j.nem / j. ang 15 biologia
6 12:35-13:20 24 WOS 22 matematyka   14/30 j. ang / j. niem 19 fizyka
7 13:25-14:10 19 godz. wych 23 religia   22 matematyka 13 język polski
8 14:15-15:00     23 religia            

 

 

 

 

Plan lekcji: klasa I BR Wychowawca: mgr Bożena Stopa
Lp Czas trwania lekcji PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 8:00-8:45 28 edb 14 biologia 24 historia   Zajęcia praktyczne Zajęcia praktyczne 22 geografia
2 8:55-9:40   w-f / w-f 3w/

29

pkm / j.ang.zaw 23 religia   4w Zajęcia

praktyczne

pkm
3 9:50-10:35   w-f / w-f   w-f / w-f 3w/

19

pkm/informatyka   4w pkm
4 10:.50-11:35 19 podst.przeds 29 j. angielski 15 godz.wych.     zajęcia

prakty.

5 11:45-12:30 23 religia 29/ j.ang.zaw zaj.

prakt.

15 chemia    
6 12:35-13:20     Zaj.

praktyczne

19/ infor. 29 matematyka    
7 13:25-14:10       29 matematyka 13 język polski  
8 14:15-15:00                  
9 15.05-15.50                    

 

 

 

Plan lekcji: klasa II T Wychowawca: mgr  Piotr Kalisz  
Czas trwania lekcji PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
8:00-8:45 22 matematyka 29 j.ang gastr. 29/

30

p.pr.r. j.niem 19/- el.i elek zaj.

praktyczne

  w- f w -f
8:55-9:40 22 matematyka 14/15 fizyka biologia 24 historia 29/- j.ang   w – f w – f
9:50-10:35 13 język polski 14/15 fizyka biologia 23 religia 29/- j.ang 3w/

8

prod tech.g.
10:.50-11:35 13 język polski 3w/

31

pkm dz.gos. 30/

29

j.niem j.ang 29 godz.wychow   Zajęcia

praktyczne

Zajęcia

praktyczne

11:45-12:30 19/8 dz.gos t.gas. 3w

/31

pkm dz.gos   w – f w – f 13 język polski  
12:35-13:20 19/8 dz.gos t.gas 23 religia 22 matematyka -/29 zajęcia

praktycz.

j.ang  
13:25-14:10 31/8 m.rol wyp. 4w

/30

poj.rol j.niem.z 22 matematyka -/29 j.ang.  
14:15-15:00 31/8 m.rol wyp. 4w/8 poj.rol zas żyw           -/22   zas.żyw
15.05-15.50                    

 

 

 

 

Plan lekcji: klasa II Z Wychowawca: mgr  Tomasz Sus  
Czas trwania lekcji PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
8:00-8:45 30 j.niemiecki 23 religia    

Zajęcia praktyczne

Zajęcia praktyczne   w  – f   Zajęcia praktyczne Zajęcia praktyczne
8:55-9:40 24 historia 3w/

4w

m.rol tnps  

 

  w  – f  
9:50-10:35 19 podst. przeds. 3w/

4w

m.rol tnps   28 godz. wych.  
10:.50-11:35 23 religia 3w/

4w

prod. tnps   28

 

matematyka  
11:45-12:30 30

/3w

j.niem pkm 14/

3w

pods.pr prod.   4w/

19

prod. tnps  
12:35-13:20 4w/

3w

poj.rol pkm 13 język polski   4w   tnps  
13:25-14:10 3w/

4w

pkm tnps 3w pkm     w – f        
14:15-15:00 3w/

4w

pkm tnps                

 

 

Plan lekcji: klasa III LO Wychowawca: mgr Małgorzata Dydyk 
Lp Czas trwania lekcji PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 8:00-8:45 13 język polski     w – f 14 język angielski 23 religa   w – f  
2 8:55-9:40 13 język polski   wdż w – f 14 język angielski 23 religia   w – f  
3 9:50-10:35 14 język angielski 24 WOS 14 godz.wych 22 matematyka 14 język angielski
4 10:.50-11:35 14 język angielski 24 WOS 13 język polski 22 matematyka 22 geografia
5 11:45-12:30 28 edb 24 historia i społ.   w -f   24 WOS 22 geografia
6 12:35-13:20 28 edb 28 geografia 30 język niemiecki 24 WOS 22 geografia
7 13:25-14:10 28 edb 22 matematyka     w –f 30 język niemiecki 28 matematyka
8 14:15-15:00 24 historia i społ. 13 język polski            

 

 

 

 

Plan lekcji: klasa III T Wychowawca: mgr Anna Bielenda
Lp Czas trwania lekcji PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 8:00-8:45   Zajęcia

praktyczne

Zajęcia

praktyczne

  zajęcia

praktyczne

Zajęcia  praktyczne 22 matematyka 30/

8

j.niem org.ga 31/

15

org.p.e biolo.
2 8:55-9:40       w – f w – f 30/

14

j.niem j.ang 31/

8

org.p.e k. gas
3 9:50-10:35       w  –f w – f 19/

14

fizyka j.ang 30/

28

j.niem.z zas.ż
4 10:.50-11:35   15 biolog. 14/

19

j.ang dz.gosp   w – f w – f 13 godz. wych
5 11:45-12:30 3w poj.rol 15 biolog 14/

30

j.ang j. niem 3w/

8

m.rol t.gas 28 matematyka
6 12:35-13:20 22 matematyka 2w/

30

poj.rol j.nie.z 13 język polski 3w/

8

m.rol t.gas 28 matematyka
7 13:25-14:10 13 język polski 14 fizyka   13 język polski 24 historia i społ. 30   j.nie.z
8 14:15-15:00 23 religia 14 fizyka   23 religia         zaj.pr.

14-16

9 15.05-15.50                    

 

 

 

 

Plan lekcji: klasa III Z Wychowawca: mgr Alicja Chudzik  
Lp Czas trwania lekcji PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 8:00-8:45   Zajęcia praktyczne Zajęcia praktyczne   Zajęcia praktyczne Zajęcia praktyczne 19     3w/

4w

poj.rol TNPS 30 j.niem. zaw  
d.gosp
2 8:55-9:40     19/

30

d.gosp j.niem.z 3w/

4w

poj. rol TNPS 13 język polski
3 9:50-10:35     13 język polski 3w/

30

m.rol j.niem 13 język polski
4 10:.50-11:35       w – f w – f 3w/

30

m.rol j. niem 30/

19

j.niem t.napr
5 11:45-12:30     28 matematyka   w -f w -f 30/

19

j.niem t. napr
6 12:35-13:20 2w   TNPS   23 religia   w -f w -f 24 matematyka
7 13:25-14:10     3w/

19

poj.rol dz.gos. 23 religia     22 godzina wych.
8 14:15-15:00     19/

3w

dz.gos. TNPS         3w/ 4w m.rol TNPS

 

 

 

 

Plan lekcji: klasa IV TMR Wychowawca: mgr  Andrzej Szymański
Lp Czas trwania lekcji PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 8:00-8:45   w –f w -f 24 his. i społ. 13 język polski 13 język polski    
2 8:55-9:40 24 his. i społecz. 24 his. i społ 13 język polski 13 język polski 14 język angielski
3 9:50-10:35 24 his. i społecz. 22 matematyka 30 Język niemiecki 23 religia   w – f w -f
4 10:.50-11:35 15 matematyka 22 matematyka 22 matematyka 23 his. i społ   w – f w -f
5 11:45-12:30 15 matematyka 14 fizyka 22 matematyka 22 matematyka 13 język polski
6 12:35-13:20 30 język niemiecki 14 fizyka 14 język angielski 19 fizyka 13 język polski
7 13:25-14:10 23 religia         19 fizyka 19 godz. wych

 

 

 

Plan lekcji: IV T ŻiG Wychowawca: mgr  Jolanta Mrozowicz
Lp Czas trwania lekcji PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 8:00-8:45   w –f w -f 13 godz. wych. 15 biologia 15 biologia 13 język polski
2 8:55-9:40 30 język niemiecki 13 matematyka 15 biologia 15 biologia 30 język niemiecki
3 9:50-10:35 23 religia 13 matematyka 28 matematyka 13 język polski   w -f w -f
4 10:.50-11:35 24 his. i społ 13 język polski 28 matematyka 13 język polski   w -f w -f
5 11:45-12:30 24 his. i społ 13 język polski 23 religia 28 matematyka 14 język angielski
6 12:35-13:20 13 język polski 24 his.i  społ     28 matematyka 14 język angielski
7 13:25-14:10 24 his. i społ 24 his. i społ         15 matematyka
8 14:15-15:00                 15 matematyka